Skambinkite +370 655 50055 arba registruokitės internetuREZERVUOTI

Apie mus

Mūsų įmonė Lietuvoje sėkmingai veikia jau daugiau kaip dešimtmetį, džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti apsilankyti mūsų restoranuose, pasinaudoti konferencijų centro teikiamomis paslaugomis, o mūsų renginių organizavimo grupė Jums suorganizuos išskirtinius ir nepamirštamus renginius, vestuves, asmenines šventes, vakarėlius, konferencijas ar seminarus.

Restoranas Talk and Drink

Restorano istorija

Kadaise, mįslingaisiais Antikos laikais, Liūtų Vartai savo didybe pasitikdavo kiekvieną keliautoją, vykusį į Graikiją. Liūtų Vartai buvo pagrindinis įėjimas į Mikėnų karalystę – žymųjį Antikinės Graikijos kultūros centrą, gyvavusį Peloponeso pusiasalyje III tūkst. pr. Kr. Liūtų Vartai taip pat glaudžiai siejasi su gražiąja Helene ir Mikėnų didvyriu Agamemnonu, atnešusiu Graikijai pergalę Trojos kare.


◊ 2002 m. vasarą Vilniuje įsikūrė restoranas „Liūtų Vartai“, suteikdamas unikalią galimybę kiekvienam lietuviui pasinerti į graikų kultūros malonumus.

◊ 2004 m. pavasarį duris atvėrė restoranas „Spyros Metaxa“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius. Restoranas pavadintas garsiojo graikiško gėrimo – METAXA kūrėjo, graikų karvedžio Spyros Metaxas vardu.

◊ 2007 m. rudenį įgyvendinome dar vieną naują projektą – „Raffel‘s“, įkvėptą kultūros įvairovių. „Raffel‘s“ pavadinimo raidės, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „turtingas autentiškumas“. „Raffel’s“ projektas sujungė ir išskirtinius patiekalus, ir skirtingų regionų gėrimus, ir autentišką vakaro programą bei pažintį su skirtingų šalių kultūra. Šiuo metu „Raffel‘s“ toliau sėkmingai veikia vakarų Europoje.


2014 m. mes Jums siūlome naują savo idėją – „Spyros Metaxas Talk and drink“. Siekdami kuo daugiau funkcionalumo, pačiame Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies g. 5 antrajame aukšte, mes atveriame „Spyros Metaxas Talk and drink“ duris. Subtilus, elegantiškas ir modernus interjeras, jauki atmosfera idealiai tiks iškilmingiems pokyliams, vestuvėms, asmeninėms šventėms, draugų susitikimams ar tiesiog ištaigingai vakarienei. Tačiau tai dar ne viskas, be viso to mes Jums siūlome konferencijų sales seminarams, dalykiniams susitikimams, mokymams.

Platesnę informaciją galite rasti skiltyse „Renginiai/Pobūviai“ ir „Konferencijos/Seminarai“.